V novembri tohto roka TAG Heuer predstavil prvé luxusné smarthodinky s Android Wear. TAG Heuer hodinky s cenou 1,500 dolárov sú jedinými z najdrahších smarthodiniek na trhu. Vyzerá to tak, že táto vysoká cena zákazníkov neodrádza od ich kúpy.

Podľa Bloombergu, obchodníci a predajcovia okolo sveta si už vyžiadali 100,000 kusov TAG Heuer Connected. Toto prinútilo TAG Heuer zvýšiť výrobu z 1,200 na 2,000 kusov za týždeň. V tomto momente  spoločnosť nedokáže pokryť dopyt a tak pozastavili online predaj až do začiatku budúceho roka. Do konca roka sa výroba sústredí na pokrytie dopytu z fyzických maloobchodov.

Poháňané dvojjadrovým Intel procesorom s rýchlosťou 1.6 GHz, telo vyrobené z titánu, vodotesnosť a výzor klasických TAG Carrera robí z TAG Heuer Connected výnimočné smarthodinky. Okrem toho majú 1.5 palcový okrúhly displej s rozlíšením 360 x 360 pixelov chránený zafírovým sklom, 1 GB RAM, 4 GB vnútornej pamäte, Bluetooth, WiFi, a batériu s kapacitou 410 mAh.

Po veľkom úspechu ich prvých smarthodiniek, CEO TAG Heueru Jean-Claude Biver povedal, že spoločnosť plánuje vývoj celej kolekcie smarthodiniek – iné modely, iné materiály, atď. Nová kolekcia by mala uzrieť svetlo sveta koncom roka 2016 alebo začiatkom roka 2017.

zdroj: phonearena.com

Ivan Mesík

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In nec libero sed urna porttitor auctor aliquet facilisis lectus. Nam at tortor a odio cursus consectetur. Sed orci dui, placerat et nibh in, vulputate imperdiet massa. Donec tincidunt ut magna eget malesuada. Vivamus quis euismod augue, vitae maximus elit. Ut vitae est sit amet neque cursus tincidunt sed eu purus. Fusce auctor consectetur nisl. Nulla porttitor tempor metus, vel facilisis quam tincidunt at.

2 Comments

  • TOP 9 – Kvalitné a lacné smarthodinky | mojesmarthodinky.sk

    11. februára 2016 - 20:27

    […] na drahších modeloch smarthodiniek. Veď aj tie doteraz najdrahšie smarthodinky od spoločnosti Tag Heuer bežia na operačnom systéme Android Wear, ktorý nájdete aj v podstatne lacnejších […]

  • TAG Heuer inteligentné hodinky úplne prekonali očakávania

    29. marca 2016 - 8:36

    […] Na medzinárodnej výstave luxusných hodiniek a šperkov – Baselworld – sa Jean-Claude Biver z francúzskeho konglomerátu LVMH pochválil, že sa ich prvým TAG Heuer Android Wear smarthodinkám – TAG Heuer Connected – na trhu veľmi darí. Darí sa im až tak dobre, že v roku 2017 plánujú úplne novú kolekciu Android hodiniek. „Boli sme veľmi opatrní“ priznal sa Biver, keď hovoril o prvých 15,000 kusoch TAG Heuer Connected s cenou 1,400 dolárov. Podľa neho, aj napriek tomu, že firma do tohto projektu investovala okolo 10 miliónov švajčiarskych frankov, LVMH „úplne podcenila dopyt“ a plánuje túto chybu napraviť. TAG Heuer inteligentné hodinky prekonali očakávania a už za pár týždňov boli vypredané. […]

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *