Samsung Gear S2 batéria určite nie sú na rovnakej úrovni ako Pebble Time čo sa týka výdrže batérie, no Tizonom podporované hodinky od Samsungu sa zase o kúsok priblížia svojmu konkurentovi. Len pripomíname, že Pebble Time vydržia bez nabitia 7 dní a Gear S2 2 dni. Samsung aktuálne prichádza s malým update-om prinášajúcim optimalizáciu výdrže batérie. Softvér má iba 4.85MB a majiteľov smarthodiniek Gear S2 potešil už v decembri. Optimalizácia batérie bola jediná vec uvedená v changelogu vylepšenia.

Už dávnejšie sme spomínali, že Samsung Gear S2 napriek malej kapacite batérie (len 250mAh) disponuje celkom slušnou výdržou a to dva dni na jedno nabitie. Pred týmto update-om ste hranicu 48 hodín dosiahli len po stlmení jasu vypnutí ambient módu. I tak však najlepšie spravíte, ak svoje Gear S2 nabijete každú noc a nebudete tým riskovať, že vás nechajú v štichu budúci deň. Každopádne, ak ich zabudnete nabiť na bezdrôtovej nabíjacej stanici, ktorou Gear S2 disponujú, dva dni vám fungovať zaručene vydržia.

Dva dni sa možno niekomu zdá málo, no v porovnaní s konkurenciou v Android Wear rodine je to slušný výkon. Predsa len, viacerým výrobcom sa nedarí prekročiť dvojdňovú hranicu, no my dúfame že nový rok prinesie pokrok aj tejto oblasti.

zdroj: androidauthority.com

Ivan Mesík

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In nec libero sed urna porttitor auctor aliquet facilisis lectus. Nam at tortor a odio cursus consectetur. Sed orci dui, placerat et nibh in, vulputate imperdiet massa. Donec tincidunt ut magna eget malesuada. Vivamus quis euismod augue, vitae maximus elit. Ut vitae est sit amet neque cursus tincidunt sed eu purus. Fusce auctor consectetur nisl. Nulla porttitor tempor metus, vel facilisis quam tincidunt at.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *