Predaj sa ešte ani poriadne nezačal a spoločnosť LG oznámila, že predaj svojich LG Watch Urbane 2nd edition LTE zastavuje. Tieto smarthodinky mali byť prvými hodinkami na trhu s možnosťou mobilnej konektivity.

Podľa LG, spoločnosť identifikovala nešpecifikovaný hardvérový problém, ktorý ovplyvňuje každodennú funkcionalitu smarthodiniek. LG sa snaží tento problém opraviť čo najrýchlejšie, no je ťažké povedať kedy sa im to podarí. LG Watch Urbane problémy sú veľmi vážne.

V Amerike sa tieto smarthodinky dostali do predaja cez spoločnosť AT&T a spoločnosť Verizon sa na to chystala už zajtra, no po ozname spoločnosti LG, tieto hodinky na pultoch predajní určite nenájdete.

Vyzerá to tak, že tím, ktorí si ešte stihli LG Watch Urbane 2nd edition LTE zakúpiť spoločnosť LG ponúkne vrátenie peňazí alebo možnosť vybrať si iné smarthodinky.

zdroj: phonearena.com

Ivan Mesík

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In nec libero sed urna porttitor auctor aliquet facilisis lectus. Nam at tortor a odio cursus consectetur. Sed orci dui, placerat et nibh in, vulputate imperdiet massa. Donec tincidunt ut magna eget malesuada. Vivamus quis euismod augue, vitae maximus elit. Ut vitae est sit amet neque cursus tincidunt sed eu purus. Fusce auctor consectetur nisl. Nulla porttitor tempor metus, vel facilisis quam tincidunt at.

1 Comment

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *