ASUS oficiálne oznámil ZenWatch 3, nástupcu populárnej 2. generácie Android smarthodiniek. Modely ZenWatch sa považujú za jedny najštýlovejších smarthodiniek na trhu. ZenWatch 3 sa tentokrát vydá trochu odlišným smerom ako 2 predchádzajúce generácie, keďže tentoraz zamení klasický hranatý displej za displej oválny. Spoločnosť tvrdí, že nová generácia bude pre zákazníkov plne prispôsobivá s množstvom nákupných možností, vrátane rôznych farieb, remienkov a plášťov. Remienky budú dostupné v materiáloch z vysoko-kvalitnej gumy alebo prešívanej talianskej kože v tmavohnedej, poprípade béžovej farbe. A čerešničkou na torte má byť 50 rôznych ciferníkov na ktorých bude nainštalovaná aplikácia ZenWatch manažér umožňujúca používanie smartfónov.

V rámci plášťov ASUS ponúka ZenWatch 3 v striebornej, ružovej a červeno-bronzovej farbe, zatiaľ čo materiál bude pozostávať z nehrdzavenej ocele. Samotný plášť je okolo 9,95 mm hrubý a AMOLED displej bude v dĺžke 1,39 palca s rozlíšením 400×400, ochraňovaný sklom 2,5D Corning Gorilla. Na bokoch plášťa budú i 3 hnedé tlačidlá.

ZenWatch 3 sú poháňané procesorom Qualcomm Snapdragon Wear 2100, ktorý spotrebuje o 25 % menej batérie ako Snapdragon 400. Batéria má byť pomocou technológie HyperCharge schopná dobiť 60 % kapacity už za 15 minút. Smarthodinky poskytnú meranie rôznych fyzických aktivít ako krokomer, kľuky, sed-ľah, behanie s presnosťou okolo 95%. Certifikát IP67 zaručuje odolnosť voči vode a potu. Cenu a dostupnosť zatiaľ ASUS ešte neohlásil.

zdroj: androidheadlines.com

Ivan Mesík

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. In nec libero sed urna porttitor auctor aliquet facilisis lectus. Nam at tortor a odio cursus consectetur. Sed orci dui, placerat et nibh in, vulputate imperdiet massa. Donec tincidunt ut magna eget malesuada. Vivamus quis euismod augue, vitae maximus elit. Ut vitae est sit amet neque cursus tincidunt sed eu purus. Fusce auctor consectetur nisl. Nulla porttitor tempor metus, vel facilisis quam tincidunt at.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *