Huawei opäť ukázalo telefonovanie pomocou ich smarthodiniek
Huawei opäť ukázalo telefonovanie pomocou ich smarthodiniek

Telefonovanie cez smarthodinky sa čoskoro stane realitou. Začiatkom roka sme vám priniesli článok o tom ako Huawei testuje novú verziu Android Wear na hodinkách, ktoré majú v sebe zabudované reproduktory. Tie boli doposiaľ softvérovo zablokované. Tweet z Huawei Device účtu ukazuje obrázok niekoho na CES 2016 ako telefonuje s Huawei Watch hodinkami. Na displeji vidíme volajúceho a celé je to odeté do Material dizajnu, čo by mohlo znamenať, že to je funkcia, ktorá bude dostupná všetkým Android Wear zariadeniam (minimálne tým so zabudovanými reproduktormi). Android 6.0.1 Marshmallow sa už dostal do väčšiny nových zariadení, no do Android Wear ešte nie.
Minulý týždeň Huawei predstavilo nové varianty Huawei Watch, Jewel a Elegant, ktoré určite zaujmú nežnejšie pohlavie. Žiaľ, v tlačovej správe od Huaweiu nebola uvedená žiadna informácia o novej funkcii a tak to vyzerá, že stale na tom pracujú. Predpokladáme však, že táto funkcia bude dostupná už čoskoro. Všetko však naznačuje tomu, že v roku 2016 budeme môcť uskutočňovať telefonáty pomocou našich smarthodiniek.

Huawei Watch W1 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>zdroj: androidheadlines.com

Lukas Timko

Zakladateľ a šéfredaktor portálu mojesmarthodinky.sk. Okrem toho som veľký fanúšik nových technológií, smarttelefónov, smarthodiniek a fitness náramkov. Tomuto portálu sa s láskou a nadšením venujem každý deň a vďaka mobilným zariadeniam som k dispozícií kedykoľvek a kdekoľvek. O tieto zariadenia sa zaujímam viac ako rok, no teraz som svoj záujem povýšil na najvyššiu úroveň... Ak by ste mali otázku, postreh alebo záujem o spoluprácu alebo radu, neváhajte ma kontaktovať!