mojesmarthodinky.sk na predaj

mojesmarthodinky.sk na predaj

Ponúkam na predaj tento zabehnutý web MojeSmarthodinky.sk, ktorý sa venuje aktuálnym informáciám zo sveta inteligentných hodiniek, fitness náramkov a nositeľných zariadení. Tu nájdete články o nových smarthodinkách a fitness náramkoch, aktualizáciách, nových nositeľných technológiách, akciových ponukách a pod.

Web je vytvorený pomocou WordPress témy s obrovským množstvom možností pre úpravu dizajnu, reklamy a užívateľských možnosti. Momentálne je uverejnených viac ako 200 článkov, ktoré sú prehľadne kategorizované na základe typu zariadenia.

Profesionálny katalóg smarthodiniek, prináša čitateľovi veľmi ľahké a prehľadné informácie, špecifikácie a obrázky o smarthodinkách a tým uľahčujú výber. Tiež umožňuje šikovné porovnanie dvoch a troch smarthodiniek.

Skvelá príležitosť pre vytvorenie e-shopu, pripadne prepojenie na už zabehnutý e-shop.

Častá je aj komunikácia s ľuďmi, ktorí hľadajú rady pri kúpe alebo problémoch. Ponúkam aj kontakty na šikovných copy-writerov a prípadných sponzorov, ktorý môžu ponúknuť zariadenia na recenzie.

V ponuke je aj Facebooková skupina s viac ako 2,300 fanúšikmi a samozrejme aj doména.

Ak sa tomu budete venovať či už ako hobby, alebo spojíte to so svojim už zabehnutým biznisom, môžete získať zaujímavý príjem. V prípade záujmu nás kontaktujte cez kontaktny formulár.

Lukas Timko

Zakladateľ a šéfredaktor portálu mojesmarthodinky.sk. Okrem toho som veľký fanúšik nových technológií, smarttelefónov, smarthodiniek a fitness náramkov. Tomuto portálu sa s láskou a nadšením venujem každý deň a vďaka mobilným zariadeniam som k dispozícií kedykoľvek a kdekoľvek. O tieto zariadenia sa zaujímam viac ako rok, no teraz som svoj záujem povýšil na najvyššiu úroveň... Ak by ste mali otázku, postreh alebo záujem o spoluprácu alebo radu, neváhajte ma kontaktovať!