Inštalačné súbory Android Wear 2.0 pre vývojárov sú dostupné na stiahnutie
Inštalačné súbory Android Wear 2.0 pre vývojárov sú dostupné na stiahnutie

Ste vývojár a chcete sa podieľať na niečom prevratnom? Pozrite sa na 3 inštalačné súbory, ktoré predstavil Android Wear 2.0 developer. Zahŕňajú všetky nové funkcie, ktoré predstavil.

Rovnako ako predtým budete potrebovať smarthodinky LG Watch Urbane 2nd Edition alebo Huawei Watch, taktiež musia byť odomknuté Bootloaders. Obrázky sa dajú nainštalovať tak isto, ako obrázok Nexus factory. Dostaňte sa do fastboot a exekuujte skript flash-all z pripojeného počítača.

nexus2cee_image00

Inštalačné súbory pre obidve smarthodinky majú pridelené číslo NVE68J. Google takisto poskytol i stabilný inštalačný súbor pre obe smarthodinky, takže môžete použiť flash na stock po testovaní preview. Pre istotu si poriadne pozrite oficiálne poznámky. Na linku nádjete všetký inštalačné súbory android wear 2.

Huawei Watch môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>android-wear-2-developer

zdroj: androidpolice.com

Lukas Timko

Zakladateľ a šéfredaktor portálu mojesmarthodinky.sk. Okrem toho som veľký fanúšik nových technológií, smarttelefónov, smarthodiniek a fitness náramkov. Tomuto portálu sa s láskou a nadšením venujem každý deň a vďaka mobilným zariadeniam som k dispozícií kedykoľvek a kdekoľvek. O tieto zariadenia sa zaujímam viac ako rok, no teraz som svoj záujem povýšil na najvyššiu úroveň... Ak by ste mali otázku, postreh alebo záujem o spoluprácu alebo radu, neváhajte ma kontaktovať!