Apple Watch Series 2 Unboxing – medzi prvými na Slovensku
Apple Watch Series 2 Unboxing – medzi prvými na Slovensku

Apple predstavilo svoje nové hodinky Apple Watch Series 2 ešte 7. septembra po boku iPhonu 7 a iPhonu 7 Plus. Na Slovensku si ich už môžeš síce objednať či dokonca kúpiť, no dostaneš sa k ním len veľmi ťažkou cestou, častokrát aj omnoho drahšou. Tak či onak, nám sa v spolupráci s našim partnerským webom SvetApple.sk podarilo natočiť unboxing medzi prvými a tak ti ho prinášame!
Apple Watch Series 2 Unboxing

Prvé dojmy, ako uvidíš aj na videu, nie sú žiadnym veľkým prekvapením. Apple ponechalo nám už dva roky známy dizajn a hodinky vylepšilo predovšetkým zvnútra. Okrem iného obsahujú omnoho výkonnejší procesor ako AW1 a omnoho lepšiu vodeodolnosť (hodinky vydržia ponor až do hĺbky 70 metrov). Taktiež pribudla aj keramická varianta, avšak k tej sme sa zatiaľ nedostali. Na dnes si budeme musieť vystačiť s Apple Watch Series 2: Space Gray Aluminium s čiernym športovým náramkom.

Ide o väčší 42mm model, tak už na nič nečakaj a pozri si spolu s nami unboxing, ktorý sme vytvorili v spolupráci s portálom SvetApple.sk , čo povieš, ideš do nich?

Apple Watch 2 42mm môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>Lukas Timko

Zakladateľ a šéfredaktor portálu mojesmarthodinky.sk. Okrem toho som veľký fanúšik nových technológií, smarttelefónov, smarthodiniek a fitness náramkov. Tomuto portálu sa s láskou a nadšením venujem každý deň a vďaka mobilným zariadeniam som k dispozícií kedykoľvek a kdekoľvek. O tieto zariadenia sa zaujímam viac ako rok, no teraz som svoj záujem povýšil na najvyššiu úroveň... Ak by ste mali otázku, postreh alebo záujem o spoluprácu alebo radu, neváhajte ma kontaktovať!