Aktualizácia Android Wear aktivuje reproduktory na Huawei Watch
Aktualizácia Android Wear aktivuje reproduktory na Huawei Watch

Možno ani o tom neviete, ale vaše Huawei Watch majú zabudované reproduktory. Spoločnosť Huawei myslí na budúcnosť a preto zabudovala do svojich inteligentných hodiniek reproduktory dlho predtým ako na ne existoval softvér. A softvérové obmedzenia, ktoré nedovolili využiť tento hardvér budú čoskoro minulosťou. Zákazníci už nebudú musieť nosiť so sebou extra príslušenstvo. Podľa viacerých zdrojov, reproduktory budú čoskoro aktivované. Aby sme boli konkrétnejší, aktivácia príde v momente, keď sa Google rozhodne distribuovať novú verziu firmvéru Android Wear.

Jeden užívateľ sa pochválil na Reddite, že momentálne používa testovaciu verziu Android Wear na svojich Huawei Watch. Tiež tvrdí, že sa reproduktory na týchto smarthodinkách aktivovali po inštalácií nového softvéru. Vďaka tomu môžete uskutočniť a prijať hovory priamo na hodinkách, užívateľ môže nastaviť alarmy pre hovory a správy a hodinky môžu využívať predčítanie položiek menu pre zjednodušenie prístupu. Tiež predpokladáme, že aplikácie tretej strany budú môcť tieto reproduktory bez problémov využiť.

Podľa portálu androidpolice.com a ich nezávislého zdroja nová verzia softvéru (s pomenovaním Android Wear 1.4 (1.4.0.2496323) z nejakého dôvodu) aktivuje funkcie reproduktorov na Huawei Watch a okrem toho prinesie novú verziu služby Google Play. Je možné, že softvér pre reproduktory nebude pripravený hneď v nasledujúcej aktualizácii, ale aspoň vieme, že to je možné. Neexistuje žiaden konkrétny dátum novej aktualizácie.

Momentálne testujeme tieto úžasné smarthodinky, síce to nepredpokladáme, ale ak by sme náhodou novú aktualizáciu dostali určite vám prinesieme video. Zatiaľ si môžete prečítať naše prvé dojmy z Huawei Watch…

Huawei Watch W1 môžete kúpiť v e-shopoch za cenu od (Zdroj: Heureka.sk)
Porovnať ceny >>eb1xq30

zdroj: androidpolice.com

Lukas Timko

Zakladateľ a šéfredaktor portálu mojesmarthodinky.sk. Okrem toho som veľký fanúšik nových technológií, smarttelefónov, smarthodiniek a fitness náramkov. Tomuto portálu sa s láskou a nadšením venujem každý deň a vďaka mobilným zariadeniam som k dispozícií kedykoľvek a kdekoľvek. O tieto zariadenia sa zaujímam viac ako rok, no teraz som svoj záujem povýšil na najvyššiu úroveň... Ak by ste mali otázku, postreh alebo záujem o spoluprácu alebo radu, neváhajte ma kontaktovať!